statystyka
Wiatr sprawia iż nasiona dmuchawca wędrują daleko w świat,w tylko sobie znanym kierunku...tak moje myśli za sprawą książek wędrują w coraz to inne obszary...mojej wyobraźni
Blog > Komentarze do wpisu

Po długiej przerwie...

 

...Chciałabym w tym miejscu przeprosić za niezapowiedzianą długą przerwę. Chyba ja sama do końca łudziłam się, że nie potrwa ona aż tak długo. Że uda mi się wygospodarować ciutek czasu na coś co sprawia mi prawdziwą przyjemność...moja miłość do książek (tak, miłość. Nie zawaham się tego słowa w tym miejcu użyć). Jednakże czasami już tak bywa, że należy poświęcić coś w imię czegoś innego równie ważnego. Bo mam kilka miłości w swym życiu czasami musząc poświęcić troszkę więcej czasu jednej nad drugą. Wybierając takie a nie inne studia byłam świadoma swego wyboru choć niektórzy od razu się mnie pytali czy wiem na co się decyduję, że nie będę miała czasu na swoje własne życie, tym bardziej, że należę do osób ambitnych. Teraz już prawie na końcówce było naprawdę ciężko i przeżyłam trudny czas ale jakoś żyję:) Jeszcze czekam na wyniki z 2 egzaminów ruszając już pełną parą nad badaniami potrzebnymi do mej pracy magisterskiej. Nowy rok rozpoczął się dla mnie niezbyt przychylnie lecz nauczona doświadczeniem wiedziałam, że w końcu po gorszym czasie nadejdzie lepszy i mam nadzieję, że właśnie powoli będzie kończyć się ten pierwszy. Pełna nadziei, że znajdę znów więcej czasu na jedną z moich pasji- książki  zamierzam na nowo powrócić tutaj a jak będzie zobaczymy:)

Dziękuję wszystkim serdecznie za odwiedziny w czasie mojej nieobecności i postanawiam w miarę możliwości nadrobić zaległości związane z czytaniem Waszych blogów.

Brakowało mi Was...

P.S. Drobna korekta;) Nowy Rok rozpoczął mi się cudownie, gdyż mój ukochany właśnie oświadczył mi się w jego pierwszych minutach... Chyba tak wiele szczęścia musiało zostać wyrównane późniejszym gorszym czasem;) ale co mi tam:) Ważne, że mam przy swoim boku kochającą osobę czego i Wam życzę- abyście zawsze były przy Was osoby, które kochacie pozwalające przeżyć najgorszy czas - jako mocno spóźnione ale niemniej szczere noworoczne życzenia:)

czwartek, 05 marca 2009, paulina654

Polecane wpisy

Komentarze
2009/03/05 23:04:25
Nareszcie!!! :) Zaglądałam codziennie :)
Gratuluję i życzę dużo szczęścia- Tobie i już Narzeczonemu :)) No i wielu dobrych lektur w tym roku :)
-
2009/03/06 13:30:39
Witam po długiej nieobecności:)
-
szamanka30
2009/03/09 18:53:54
Paulino, witaj!Serdeczne gratulacje dla Ciebie i Ukochanego. Wiele miłości i szczęścia.
-
judytta
2009/03/10 17:06:21
Dobrze że wróciłaś po tak długiej przerwie :)))
-
Gość: mary, *.rev.inds.pl
2009/03/10 22:10:36
yo!! :):)
-
ksiazkowo
2009/03/11 13:12:42
Moje gratulacje!!! Powodzenia w przygotowaniach, bo trzeba mieć do tego sporą cierpliwość:)
-
2009/03/13 20:32:58
aerien :) Bardzo miło mi się zrobiło:) Nie wiedziałam, że mimo mojej nieobecności ktoś mnie jeszcze odwiedza i to w dodatku codziennie:)
Dziękujemy:) A wielu lektur nigdy nie zaszkodzi;)

nutto dziękuję za miłe przyjęcie i ja Ciebie również gorąco witam :)

szamanko witaj! Serdecznie dziękujemy! Szczęście zawsze się przyda i oby miłość nie wygasała... Tobie natomiast życzę dużo zdrówka!

judytto dobrze Ciebie widzieć po tak długiej przerwie! :)))

mary :) :)

książkowo Dziękujemy!!! Ano trzeba, trzeba. Słyszałam od koleżanek, które niedawno wychodziły za mąż lub są w trakcie przygotowań. My na razie nie mieliśmy zbytnio na to czasu ale już myślimy i będziemy działać niebawem:)
-
claudete
2009/03/16 12:59:47
Dziękuję za wizytę u mnie i za takie gorące powitanie.
Jednocześnie serdecznie gratuluję nowego etapu sygnalizowanego szczególnie poprzez nabytek na palcu serdecznym :)
Ja również weszłam w ten etap i także w podobnym terminie, jednakże jeszcze w Sylwestra - trzydzieści minut przed północą rok temu (a właściwie dwa lata temu:)
Jeśli pozwolisz zagoszczę tu na dłużej.

Pozdrawiam serdecznie.
-
2009/03/20 22:51:39
claudete dziękuję bardzo i jednocześnie Tobie również gratuluję:) Widzę, że Twój wybranek wybrał podobny czas oświadczyn:)
Proszę bardzo rozgościć się u mnie:) serdecznie zapraszam:)

Pozdrawiam :)
-
2009/03/25 14:27:26
gratulacje;)|mam tylko nadzieję, że nie szukał tekstu oświadczyn w necie, bo przed Świętami i Sylwestrem miałam zatrzęsienie tego typu poszukiwań;)
A na serio, najważniejsze, to czuć wsparcie tej Drugiej Osoby obok.
No i witam po przerwie, bo już myślałam, że zarzuciłaś pisanie bloga całkowicie.
-
2009/03/30 20:30:38
Chiaro dziękuję:) Nie, nie szukał w necie tylko w bibliotece;) A na serio to wierzę, że płynęły one prosto z serca...
To prawda wspaniale jest czuć wsparcie Drugiej Osoby obok. W ogóle mieć świadomość, że ktoś taki, choćby nie wiadomo jak daleko był, zawsze jest obok...
Witam, witam również:) Nie zarzuciłam. Co prawda mam wyrzuty sumienia, że nie napisałam o przerwie na blogu jednak sama nie spodziewałam się iż po drodze wyjdą komplikacje i będzie to tak długo trwało...Jednak najważniejsze jest, że już jestem:) Może nie często, ale jednak:)