| < Lipiec 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
statystyka
Wiatr sprawia iż nasiona dmuchawca wędrują daleko w świat,w tylko sobie znanym kierunku...tak moje myśli za sprawą książek wędrują w coraz to inne obszary...mojej wyobraźni
Kategorie: Wszystkie | Wyzwanie czytelnicze | inne kartki ;)
RSS

inne kartki ;)

czwartek, 05 marca 2009

 

...Chciałabym w tym miejscu przeprosić za niezapowiedzianą długą przerwę. Chyba ja sama do końca łudziłam się, że nie potrwa ona aż tak długo. Że uda mi się wygospodarować ciutek czasu na coś co sprawia mi prawdziwą przyjemność...moja miłość do książek (tak, miłość. Nie zawaham się tego słowa w tym miejcu użyć). Jednakże czasami już tak bywa, że należy poświęcić coś w imię czegoś innego równie ważnego. Bo mam kilka miłości w swym życiu czasami musząc poświęcić troszkę więcej czasu jednej nad drugą. Wybierając takie a nie inne studia byłam świadoma swego wyboru choć niektórzy od razu się mnie pytali czy wiem na co się decyduję, że nie będę miała czasu na swoje własne życie, tym bardziej, że należę do osób ambitnych. Teraz już prawie na końcówce było naprawdę ciężko i przeżyłam trudny czas ale jakoś żyję:) Jeszcze czekam na wyniki z 2 egzaminów ruszając już pełną parą nad badaniami potrzebnymi do mej pracy magisterskiej. Nowy rok rozpoczął się dla mnie niezbyt przychylnie lecz nauczona doświadczeniem wiedziałam, że w końcu po gorszym czasie nadejdzie lepszy i mam nadzieję, że właśnie powoli będzie kończyć się ten pierwszy. Pełna nadziei, że znajdę znów więcej czasu na jedną z moich pasji- książki  zamierzam na nowo powrócić tutaj a jak będzie zobaczymy:)

Dziękuję wszystkim serdecznie za odwiedziny w czasie mojej nieobecności i postanawiam w miarę możliwości nadrobić zaległości związane z czytaniem Waszych blogów.

Brakowało mi Was...

P.S. Drobna korekta;) Nowy Rok rozpoczął mi się cudownie, gdyż mój ukochany właśnie oświadczył mi się w jego pierwszych minutach... Chyba tak wiele szczęścia musiało zostać wyrównane późniejszym gorszym czasem;) ale co mi tam:) Ważne, że mam przy swoim boku kochającą osobę czego i Wam życzę- abyście zawsze były przy Was osoby, które kochacie pozwalające przeżyć najgorszy czas - jako mocno spóźnione ale niemniej szczere noworoczne życzenia:)